Nové vozy

Předváděcí vozy

Ojeté vozy

Klempíř

Staňte se součástí servisního týmu Porsche Plzeň.

Místo

Porsche Plzeň - Borská pole

Pracovní poměr

nástup možný ihned

Požadujeme:

  • vyučení v oboru klempíř/karosář
  • samostatnost, odpovědnost
  • profesionální přístup, orientace na výsledek a kvalitu
  • praxe v oblasti autoopravárenství
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Popis pracovní pozice:

  • mechanické opravy osobních vozů po pojistných událostech
  • pravidelná účast na školeních

Nabízíme:

  • prestižní pracovní pozici v atraktivním prostředí české jedničky na trhu s moderním vybavením
  • zázemí, stabilitu a prestiž mezinárodního koncernu
  • nadstandardní finanční ohodnocení přímo závislé na osobním nasazení
  • systém průběžného vzdělávání a školení

Nástup: možný ihned

V případě zájmu o tuto pracovní pozici zašlete váš profesní životopis na níže uvedený email. Při výběru vhodného kandidáta bude přihlédnuto i k datu doručení žádosti.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Plzeň – Borská pole

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Plat: 28 - 42 tis. Kč/měs.

Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování

Požadované vzdělání: OU, SOU

Zadavatel: Zaměstnavatel

Kontakt:

Zaměstnavatel: Porsche Inter Auto CZ, s. r. o. - o. z. Porsche Plzeň,

Kontaktní osoba:  Vladimír Moláček

Email: vladimir.molacek@porsche.cz

Adresa: Podnikatelská 1, 301 00  Plzeň - Borská pole

Vámi dodané materiály považujeme za přísně důvěrné a nebudou předávány třetím osobám. Odesláním svého životopisu udělujete souhlas pro zpracování Vašich osobních údajů pro účely výběrového řízení.

Odesláním svých osobních údajů beru na vědomí, že Společnost Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o., IČO 47124652, se sídlem Vrchlického 18/31, Košíře, 150 00 Praha 5 (dále jen „PIA CZ“), je oprávněna zpracovávat mnou poskytnuté osobní údaje po dobu výběrového řízení a pro případné jednání o uzavření pracovního poměru ve společnosti PIA CZ, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Bližší informace o mých právech a o zpracování osobních údajů ze strany PIA CZ jsou dostupné zde. Další informace o zpracování údajů společností PIA CZ poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů, který je dostupný na e-mailové adrese gdpr@porsche.cz.