Nové vozy

Předváděcí vozy

Ojeté vozy

Klempíř

Staňte se součástí servisního týmu Porsche Plzeň.

Místo

Porsche Plzeň - Borská pole

Pracovní poměr

nástup možný ihned

Požadujeme:

  • vyučení v oboru klempíř/karosář
  • samostatnost, odpovědnost
  • profesionální přístup, orientace na výsledek a kvalitu
  • praxe v oblasti autoopravárenství
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Popis pracovní pozice:

  • mechanické opravy osobních vozů po pojistných událostech
  • pravidelná účast na školeních

Nabízíme:

  • prestižní pracovní pozici v atraktivním prostředí české jedničky na trhu s moderním vybavením
  • zázemí, stabilitu a prestiž mezinárodního koncernu
  • nadstandardní finanční ohodnocení přímo závislé na osobním nasazení
  • systém průběžného vzdělávání a školení

Nástup: možný ihned

V případě zájmu o tuto pracovní pozici zašlete váš profesní životopis na níže uvedený email. Při výběru vhodného kandidáta bude přihlédnuto i k datu doručení žádosti.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Plzeň – Borská pole

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Plat: 28 - 42 tis. Kč/měs.

Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování

Požadované vzdělání: OU, SOU

Zadavatel: Zaměstnavatel

Kontakt:

Zaměstnavatel: Porsche Inter Auto CZ, s. r. o. - o. z. Porsche Plzeň,

Kontaktní osoba:  Vladimír Moláček

Email: vladimir.molacek@porsche.cz

Adresa: Podnikatelská 1, 301 00  Plzeň - Borská pole

Vámi dodané materiály považujeme za přísně důvěrné a nebudou předávány třetím osobám. Odesláním svého životopisu udělujete souhlas pro zpracování Vašich osobních údajů pro účely výběrového řízení.