Nové vozy

Předváděcí vozy

Ojeté vozy

Porsche Plzeň opět na stupních vítězů soutěže ŠKODA Challenge


Společnost Porsche Plzeň, člen sítě Porsche Inter Auto CZ, stanula opět na stupních vítězů národního kola soutěže ŠKODA Challenge, kterou pořádala ŠKODA AUTO pro prodejní a servisní odborníky v České republice. Zástupce Porsche Plzeň se umístil na druhém místě v kategorii pracovník prodeje vozů ŠKODA, a potvrdil tím nejvyšší kvalitu autorizovaného servisu Škoda v Plzeňském kraji.

Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „ŠKODA Challenge 2016“ o nejlepší odborníky prodejní a servisní sítě v České republice proběhlo dne 7. listopadu 2015 v Liberci. Z téměř 400 servisních specialistů  postoupilo do každé kategorie pouze 10 nejlepších z ČR. Ti se pak utkali v národním finále letošního ročníku ŠKODA Challenge, které se konalo ve dnech 6.–7. listopadu 2015 v Kosmonosích.
Na stupních vítězů stanul opět odborník ze společnosti Porsche Plzeň. Po loňském úspěchu v kategorii servisní technik (David Hardeger – 3. místo) získal v letošním ročníku 2. místo Petr Potužník v kategorii pracovník prodeje vozů ŠKODA.

„Jsme pyšní na úspěch našeho pracovníka prodeje. Jeho výsledek nás těší o to více, že se počet účastníků soutěže zvýšil o 60 % oproti předchozím ročníkům. Nejedná se pouze o motivační soutěž, ale především o potvrzení kvality našeho servisu,“ říká Ing. Bohumil Šrámek, ředitel Porsche Plzeň.

ŠKODA Challenge je vědomostní a dovednostní soutěž z oblasti poskytování služeb. Účastníci při ní řeší praktické a teoretické úlohy v různých kategoriích. Nejlepší servisní poradce, servisní technik, lakýrník, prodejce originálních dílů a příslušenství ŠKODA i nejlepší prodejce nových vozů z České republiky postoupí do mezinárodního finále, v němž se v červnu 2016 utkají s kolegy z celého světa.


Zpět do archivu