Nové vozy

Předváděcí vozy

Ojeté vozy

Zabijačkové hody u nás na salonu


Jitrnice, jelita, tlačenka, guláš – výjimečné zabijačkové pochutiny, které by jen málokdo očekával na autosalonu. A přece! Tento víkend se u nás v Porsche Plzeň konají zabijačkové hody. Letos si navíc každý může vybrat, zda tradiční zabijačku navštíví na pobočce na Borských polích nebo na Lochotíně.

img

„V loňském roce jsme velkolepou zabijačku uspořádali pro naše zaměstnance a partnery. A jelikož se setkala s mimořádným ohlasem, rozhodli jsme se ji připravit také pro širokou veřejnost a vybudovat z ní tradici, která jde ruku v ruce s naší myšlenkou – být více otevřeni a přístupni Plzeňanům. Chceme, aby autosalon jednoduše žil a byl více společenským centrem. I proto bude podobných akcí u nás přibývat,“ sdělil Bohumil Šrámek, ředitel Porsche Plzeň.

Zabijačka začíná v sobotu od 9 hodin a potrvá do zhruba čtvrté odpolední. Program bude mít posloupnost jako při klasické zabijačce. Hosté se proto mohou těšit na ukázku řeznické práce jako tradičního lidového řemesla. Přímo na místě bude možnost vyzkoušet si třeba i špejlování jitrnic. Připraveny samozřejmě budou všechny obvyklé zabijačkové pochutiny. Chybět nebudou jitrnice, jelita, ovar, guláš, tlačenka nebo i chodské koláče. Součástí hodů budou také styloví hudebníci – harmonikáři a dudáci. Na Borských polích pak programem bude provázet moderátor Petr Jančařík. „Připravili jsme symbolické ceny, a proto věřím, že se nám opět podaří vytvořit příjemnou a pro zabijačku typickou pohodovou atmosféru a že si k nám Plzeňané přijdou zpestřit část svého víkendu,“ zve na sobotní hody do Porsche Plzeň Bohumil Šrámek.

Zabijačkové hody jsou tak další společensko-kulturní událostí, která se přímo na autosalonu a jeho okolí koná. Zabijačka je navíc tuto sobotu připravena současně jak na Borských polích, tak i na Lochotíně. „Na obou našich pobočkách jsou hody přichystány plnohodnotně, aby si každý mohl jednoduše zvolit, kam to má blíže,“ dodal Šrámek s tím, že na Borských polích budou ještě připraveny speciální zkušební jízdy novými volkswageny.


Zpět do archivu