Nové vozy

Předváděcí vozy

Ojeté vozy

Vítězi předal vůz Martin Straka


Štěstí se usmálo na plzeňského Aleše Hesse. Ten se stal vítězem nového vozu Škoda Fabia. Jelikož se na soutěži o automobil podílel také hokejový tým HC Plzeň, vítězi na salonu Porsche Plzeň gratuloval a samotný vůz předával i generální manažer týmu a někdejší vynikající hokejista Martin Straka.

„Dlouho jsem nemohl věřit, že se štěstí usmálo zrovna na mě. Když mi z Porsche Plzeň volali a sdělili, že zrovna já se stal vítězem, myslel jsem si, že to je jen další z legračních kousků mých kamarádů. Jsme taková partička, která si dělá různé škodolibosti. Teď ale sedím v novém autě a je jasné, že to vtip fakt není,“ usmíval se spokojený vítěz Aleš Hess.

Aleš Hess z Plzně byl jedním z mnoha set soutěžících, kteří se zúčastnili soutěže o vůz Škoda Fabia na rok. Tu ve spolupráci se Škoda Auto a HC Plzeň přichystalo Porsche Plzeň, na jehož salonu si nejlepší tipující výhru také převzal. Soutěžní úkol zněl přitom jednoduše. Při hokejových utkáních domácího týmu HC Plzeň fanoušci s hosteskami tipovali průměrnou návštěvnost domácích zápasů svého týmu v rámci základní části Extraligy ledního hokeje v právě uplynulé sezóně. Tip plzeňského Aleše Hesse se nakonec nejvíce blížil danému číslu, které je 4 962 diváků. „Jsme hrdými partnery našich hokejistů. Celkově se snažíme sport v Plzni podporovat a jsem rád, když společně tvoříme podobné projekty, které nakonec přináší radost i široké veřejnosti. Určitě v takové činnosti budeme nadále pokračovat a další soutěže či jiné zážitkové akce na sebe nenechají dlouho čekat,“ dodal Bohumil Šrámek, ředitel Porsche Plzeň.


Zpět do archivu