Nové vozy

Předváděcí vozy

Ojeté vozy

Děti se radovaly při Dnu s Porsche


Radost, smích, ale i trochu adrenalinu a napětí si u nás užily děti při tradičním Dnu s Porsche. Akci pro rodiny s onkologicky nemocnými dětmi připravujeme už pravidelně a i tentokrát malí pacienti při projektu Můj nový život zaplnili náš autosalon a vyzkoušeli sílu rychlých vozů.

img

Zábavní odpoledne plné projížděk v Porsche a jiných luxusních vozech se koná napříč celou společností Porsche Inter Auto CZ. Také v Plzni se proto děti mohly těšit z vozu Porsche 911 nebo projížďkami v cayennu, přestože tyto modely standardně nejsou součástí našeho dealerství. Spolu s nimi byli naši prodejci připraveni třeba s auty VW Golf GTD, novým passatem biturbem či Audi A6. Děti nám doslova rozsvítí celý salon, v jehož útrobách je vždy připraven ještě bohatý doprovodný program s hrami a zábavnými aktivitami. Chybět nemohou ani zdravotní klauni. Tentokrát k nám na salon dorazilo na pět desítek pacientů se svými rodinami, kteří už mají léčbu úspěšně za sebou, a nebo ji velmi zdárně absolvují. “Pro všechny z nás je Den s Porsche odpolednem, při kterém si snad každý uvědomí, jak cenné je lidské zdraví a že prakticky vše okolo ztrácí na významu, pokud s ním některý člen rodiny musí zápasit. Jde-li pak o děti, dochází to člověku o to silněji. Jsem proto rád, že takovým odpolednem můžeme alespoň přispět k tomu, že všem členům rodiny odvedeme myšlenky pozitivním směrem,” podotkl ředitel Porsche Plzeň Bohumil Šrámek.

Koncept zábavných projížděk se koná od roku 2012. Smysluplnost a úspěch projektu podpořily rozvoj další spolupráce, kdy se v roce 2014 Porsche Inter Auto CZ stalo partnerem školních besed na téma prevence a osvěta dětské onkologie.

Fotogalerie


Zpět do archivu