Nové vozy

Předváděcí vozy

Ojeté vozy

Získejte nadhled s SUV modely Q od Audi


Vyberte si jeden z SUV modelů řady Q od Audi. Získáte vůz, díky němuž nemusíte na svých cestách dělat žádné kompromisy. Vůz nabitý špičkovými technologiemi, který splňuje vysoké nároky na bezpečnost, jízdní vlastnosti i univerzálnost. S SUV vozy řady Q od Audi uvidíte svět s nadhledem a všechny své cesty budete mít pod kontrolou.

 

 

 

Audi Q3.

Ideu našeho kompaktního SUV jsme poprvé prezentovali na autosalonu v Šanghaji v dubnu 2007. Design agilního konceptu Audi Cross Coupé quattro navrhl Julian Hoening. Sériová výroba byla odstartována v roce 2011. Loni jsme představili omlazenou verzi s výraznější maskou chladiče Singleframe a volitelnými LED světlomety včetně dynamických směrových světel.

 

Audi Q5.

Předobrazem kompaktního luxusního SUV se v roce 2007 na autosalonu v Los Angeles stal koncept Audi Cross Cabriolet quattro z pera Christiana Winkelmana. Výroba byla zahájena v červenci 2008. Audi Q5 prošlo jedním faceliftem, a přestože se blíží generační obměna, jedná se o celosvětově nejúspěšnější SUV model značky. Zkrátka perfektní Q.

 

Audi Q7.

Naším úplně prvním SUV byl ikonický model Q7, který jsme loni představili v novém hávu. Vyrábí se od roku 2005 v Bratislavě. Jeho předobrazem byla studie Audi Pikes Peak quattro. Audi Q7 je skvělý společník na dálnicích a okreskách, ale je možná až překvapivě agilní i na nezpevněných cestách. V centrálních podkladech z Ingolstadtu u definice nové Q7 stálo: the great quattro (Velké quattro) a my dodáváme: Skutečná velikost nezná hranic.

Objednejte se u nás na testovací jízdu.


Zpět do archivu