Nové vozy

Předváděcí vozy

Ojeté vozy

Jsme první v Plzni, komu Nový Tiguan zdobí salon


Je to tu! Nastal den D pro milovníky vozů Volkswagen. Nový Tiguan je již součástí našeho salonu a těší se velkému zájmu. V Plzni jsme byli první a jediní, kdo představil dlouhoočekávanou novinku. Moderní prvky, skvělá konektivita, atraktivní vzhled. Nový Tiguan je prostě velký zážitek. Přijďte ho omrknout.

img

Design

Spousta detailů k obdivování. A ještě více k objevování.

Vydejte se vstříc novým výzvám. Nový Tiguan se svou špičkovou ovladatelností a vyspělými systémy nejenže vám umožní objevovat vámi dosud neprobádané končiny. Ale zároveň bude sám o sobě novým dobrodružstvím. Jeho nový vzhled je dán novým designovým jazykem, v němž se snoubí mužnost s elegancí. Úžasné detaily jeho exteriéru jsou potěchou pro oko. Ale tím to zdaleka nekončí. Také po nastoupení do vozu na vás udělá dojem celá řada výrazných designových prvků.

 

 

Přednosti

Vysoká kvalita, která se odráží i v těch nejmenších detailech.

Přesvědčte se sami: pokud se jedná o technologie, nový Tiguan nabízí vysoký standard, který slibuje jeho progresivní design. Celá řada asistenčních systémů, moderních technologií a komplexních řešení konektivity vám zajistí ještě vyšší komfort a pohodlí, díky nimž objevíte s každou cestou dosud nepoznané příležitosti a dobrodružství.

 

Konektivita

Nejenže Vás doveze do cíle, ale zároveň Vás bude povzbuzovat k novým dobrodružstvím.

Na silnici, v terénu a stále online - Tiguan vám umožní objevovat nové destinace. Díky nejmodernějším technologiím konektivity budete ideálně připraveni prakticky na každý terén. Neváhejte a nastupte si: stále je co objevovat.

 

 

 

Linie výbavy

Udává nové standardy. Dokonce i v oblasti výbavy.

Sami uvidíte kolik rozmanitých možností, jak přizpůsobit Tiguan vašim individuálním potřebám, máte. Ty jsou v neposlední řadě dány také nabídkou linií výbavy. Vyjádřete svůj vlastní styl a dodejte svému novému vozu Tiguan na osobitosti prostřednictvím extravagantních detailů, vybraných materiálů a výrazných designových prvků.


Zpět do archivu