Nové vozy

Předváděcí vozy

Ojeté vozy

Nové Polo již za 4 500 Kč měsíčně


Nový Volkswagen Polo již zdobí náš salon Porsche Plzeň. Nové Polo je výrazné a sportovní. Přední partie působí díky dlouhé kapotě motoru dynamičtějším dojmem a horizontálně vedené linie ji opticky rozšiřují. Jeho sportovní vzhled, kompaktní rozměry a krátké přesahy karoserie jsou zárukou jedinečné radosti z jízdy. Pořiďte si nové Polo třeba na bezkonkurenční operativní leasing.

img

Dokonalé bezpečí. Dokonalá krása.

Nové Polo Vás ochrání. Je totiž vybaveno ještě více bezpečnostními asistenty než předchozí model a má přehled o všem, co se okolo Vás děje. Přitom je však centrem zájmu svého okolí. Důvodem je zcela nový design se sníženou boční linií, dynamickými rysy a nově navrženými světlomety. A platí to při každé jízdě.

Výbava & design

Nové Polo je výrazné, bezpečné a sportovní. Díky svým čistým tvarům a elegantně vedeným liniím je ztělesněním dokonalé harmonie designu a účelnosti. Zaujme svými komfortními, bezpečnostními a moderními funkcemi. Polo v každém probouzí touhu nastoupit do něj a jet.

 

Operativní leasing

Bezkonkurenční nabídka operativního leasingu od Volkswagen Financial Services pro model Polo Comfortline nebo Highline zahrnuje:

Garantovanou měsíční splátku (viz dále dle stupně výbavy) s délkou smlouvy 36 měsíců
Kompletní servis vozu • Havarijní pojištění (spoluúčast 5 %) • Povinné ručení
Silniční asistenci • Roční nájezd 15 000 kmPolo Comfortline 1,0 TSI 70 kW jen za 4 500 Kč vč. DPH měsíčně*
Výbava za uvedenou měsíční splátku mj. obsahuje:
15" ocelová kola
Manuální klimatizaci
Mlhové světlomety
Multifunkční volant
Palubní počítač Plus
Rádio Composition Colour
Automatický spínač světlometů
Boční a hlavové airbagy vpředu, hlavové vzadu
Čelní airbagy řidiče a spolujezdce
Front Assist s funkcí nouzového brzdění "City Brake"
Výběr laků - Červená Flash, Černá nebo Bílá Pure
Nabídka je množstevně omezena a platí do odvolání.

Polo Highline 1,0 TSI 70 kW jen za 4 850 Kč vč. DPH měsíčně*
Výbava za uvedenou měsíční splátku mj. obsahuje:
15" kola z lehkých slitin "Salou"
Automatickou klimatizaci Climatronic
Mlhové světlomety
Multifunkční kožený volant
Rádio Composition Media
Tempomat včetně omezovače
Automatický spínač světlometů
Boční a hlavové airbagy vpředu, hlavové vzadu
Čelní airbagy řidiče a spolujezdce
Front Assist s funkcí nouzového brzdění "City Brake"
Výběr laků - Červená Flash, Černá nebo Bílá Pure

Nabídka je množstevně omezena a platí do odvolání.

Úvěr

Nové Polo již za 4 500 Kč vč. DPH měsíčně**

Operativní leasing Vám nevyhovuje a chcete nové Polo vlastnit? Využijte výhodného financování! Nové Polo může být Vaše již za 4 500 Kč měsíčně**.

Je to opravdu jednoduché. Splátka předem činí pouhých 51 000 Kč vč. DPH a poté uhradíte jen 72 měsíčních splátek po 4 500 Kč vč. DPH a pojištění**. Pojištění obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění (5% spoluúčast) s uznáním bonusů za bezeškodní průběh dosavadních pojištění (60 měsíců) a pojištění skla (limit plnění 10 000 Kč).


Více informací ohledně úvěru vám sdělí náš prodejní tým Volkswagen

Zamluvte si svoji testovací jízdu.

 

Kombinovaná spotřeba a emise CO2 modelu Polo: 3,8-6,4 l/100km, 87-144 g/km. Vyobrazený model může obsahovat prvky příplatkové výbavy.

* Doba pronájmu 36 měsíců s ročním nájezdem 15 000 km. Uvedená pravidelná měsíční splátka obsahuje kompletní servis po celou dobu pronájmu vozidla včetně pojištění a předpokládá alespoň 48 měsíců předchozího bezeškodního průběhu havarijního pojištění. Tato individuální nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Vůz je možné individuálně vybavit příplatkovou výbavou, v tomto případě se výše splátky úměrně zvýší (více informací získáte u autorizovaného prodejce Volkswagen).

** Vzorový příklad úvěru na model Polo v ceně 292 900 Kč, pří financováním s Volkswagen Financial Services v ceně 292 900 Kč, splátka předem 51 000 Kč (17%), výše úvěru 241 900 Kč, poplatky za uzavření a vedení smlouvy 0 Kč, celkové platby za úvěr 274 464 Kč, celkové platby za úvěr vč. pojištění  323 856 Kč, RPSN vč. pojištění 10,612%, délka úvěru 72 měsíců, poslední nerovnoměrná splátka 0 000 Kč, měsíční splátka úvěru 3 812 Kč, měsíční splátka úvěru vč. pojištění 4 498 Kč, úroková sazba p. a. 4,25%. Volkswagen Pojištění obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění (5% spoluúčast) s uznáním bonusů za bezeškodní průběh dosavadních pojištění (60 měsíců) a pojištění skla (limit plnění 10 000 Kč). Další parametry klienta jsou věk 46 let a běžné použití vozu. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah.


Zpět do archivu