Nové vozy

Předváděcí vozy

Ojeté vozy

Nový Volkswagen Polo: Prodej v Porsche Plzeň zahájen


Šestá generace bestselleru konečně vstupuje na český trh a přiváží s sebou výrazně více místa, nový design vyspělé asistenční a komfortní systémy. Nové Polo nabízí rozmanité možnosti individualizace. Jeho ceny začínají na příjemných 292 900 Kč.

Jak je u vozů Volkswagen zvykem, je i Polo nabízeno ve třech výbavových liniích – Trendline, Comfortline a Highline. Ty jsou navíc doplněny o speciální verzi Polo Beats s audiosystémem Beats o výkonu 30 W, sportovní vrcholný model GTI s výkonem 147 kW (200 k) a variantu s motorem na zemní plyn TGI. Do konce roku by měl nabídku rozšířit ještě sportovně laděný R-Line. 

Základem nového Pola je modulární platforma MQB, díky které je k dispozici plno asistenčních systémů. Za zmínku určitě stojí adaptivní tempomat ACC nebo asistent pro sledování slepého úhlu s asistentem pro sledování vozidel přijíždějících ze stran při couvání z parkovacího místa. V interiéru pak celkový dojem technicky vyspělého vozu dotváří nejnovější generace informačních a zábavních systémů s displeji o úhlopříčce 6,5 až 8,0 palce a skleněným povrchem. Premiéru v novém Polu zažije druhá generace digitálního panelu přístrojů Active Info Display.

Díky větším rozměrům, včetně zvětšení objemu zavazadlového prostoru, disponuje Polo větším prostorem nejen pro cestující, ale i pro zavazadla. Stává se tak naprosto plnohodnotným rodinným pomocníkem, kterého si můžete přizpůsobit dle libosti. K tomu vám poslouží široká paleta nových barev se14 odstíny laku karoserie ve spojení s 13 variantami ozdobného obložení interiéru. Vedle toho může mít nové Polo jiné přední i zadní světlomety KDE nebo velké panoramatické střešní okno. Prozatím jsou v předprodeji na výběr dvě pohonné jednotky – atmosféricky plněný motor 1,0 s výkonem 55 kW (75 k) a přeplňovaný 1,0 TSI o výkonu 70 kW (95 k). Postupně však bude i paleta motorů rozšiřována o jednotky 1,0 TSI (85 kW/115 k), 1,5 TSI Evo (110 kW/150 k), 2,0 TSI (147 kW/200 k), 1,0 TGI (66 kW/90 k) a 1,6 TDI (70 kW/95 k). 

Zákazníci, kteří se rozhodnou pořídit si vůz do kocen září 2017, mohou vyižít akci Výkup na protiúčet s bonusem 25 000 Kč (Trendline, Comfortline, Beats), resp. 30 000 Kč (Higline, GTI) a prodlouženou záruku na 4 roky/80.000 km. Financování nového Pola lze navíc vyřešit pomocí akční nabídky Volkswagen+ s výhodnou úrokovou sazbou již od 1,99% p.a. při 50% akontaci a době financování 24 až 48 měsíců.

 


Zpět do archivu