Nové vozy

Předváděcí vozy

Ojeté vozy

Nový Volkswagen T-Roc odhalen!


Volkswagen přichází se čtvrtým SUV. Svoji světovou premiéru zažil model T-Roc. Vůz oslní novým, expresivním designem, atraktivními sportovními proporcemi a bohatou sériovou výbavou. Navíc nabízí široké možnosti individualizace. Jako první SUV značky Volkswagen může mít dvoubarevné lakování. Na český trh by měl T-Roc vtrhnout na samém začátku roku 2018.

img

Kompaktní SUV zaujme již na první pohled svou maskou chladiče s integrovanými dvojitými světlomety a oddělenými zdroji světla, které tvoří tzv. světelný podpis. Střešní partie pak připomínají styl kupé, zatímco tmavé plastové díly po celém obvodu karoserie umocňují vzhled terénního vozu. V interiéru T-Rocu je také na co se těšit. Panel přístrojů Active Info Display a vybraný informační a zábavní systém vytváří nové, digitální uživatelské prostředí s důrazem na interakci.

Již v sériové výbavě najdeme několik prvků, které nalezneme u vozů z vyšších segmentů. T-Roc je v základní verzi vybaven například systémem Front Assist pro upozorňování na překážky před vozem s funkcemi nouzového brzdění City a rozpoznávání chodců, multikolizní brzdou, informačním a zábavním systémem Composition Colour nebo světlomety LED pro denní svícení v nárazníku a zadními světlomety LED. Rovněž neobvyklý je výběr výbavových prvků dodávaných na přání. Kromě adaptivní regulace podvozku DCC a progresivního řízení je možné doobjednat ještě elektrické ovládání zadního výklopného víka nebo bezklíčový přístupový systém Keyless Access se spouštěním motoru tlačítkem. 

Na trh vstoupí T-Roc třemi zážehovými a třemi vznětovými úspornými motory. V závislosti na zvoleném motoru budou mít zákazníci na výběr kombinaci pohonu předních nebo všech kol 4Motion a mechanické převodovky nebo sedmistupňové dvouspojkové převodovky DSG.  

 


Zpět do archivu