Nové vozy

Předváděcí vozy

Ojeté vozy

Den s Porsche se konal již šestým rokem v řadě


Děláme radost dětem. Společnost Porsche Inter Auto CZ pozvala již šestým rokem v řadě onkologicky nemocné děti a jejich rodiče na oblíbenou akci „Den s Porsche“. Letošní ročník probíhal v tradičních květnových a červnových termínech v pobočkách Porsche Inter Auto CZ po celé České republice. Atraktivní program přilákal na „Den s Porsche“ celkem 258 dětí a jejich rodičů, statečně bojujících s těžkým onemocněním. Akce „Den s Porsche“ jsou součástí projektu „Můj nový život“, který Porsche Inter Auto CZ podporuje od roku 2010.

img

Během května a června pozvalo osm poboček společnosti Porsche Inter Auto CZ v celé České republice do svých showroomů rodiny s onkologicky nemocnými dětmi na tradiční akci „Den s Porsche“. Atraktivní program zahrnoval nejen projížďky v exkluzivních vozech značek Porsche, Audi, Volkswagen, ŠKODA, ale také další rozmanité aktivity. V Praze jezdily děti na koních, v Plzni dováděly na skákacím hradě, v Brně hrály golf a v Hradci Králové navštívily ZOO.

„Velmi populární charitativní akce Den s Porsche jsou pro nás od roku 2012 způsobem, jímž se snažíme vykouzlit úsměv na tvářích dětí s onkologickým onemocněním v celé naší zemi a dopřávat cenné okamžiky radosti nejen malým pacientům, ale i ostatním členům jejich rodin, kteří jsou na Dni s Porsche rovněž vítanými hosty,“ říká Mgr. Zuzana Joklová, PR a marketing manažerka Porsche Inter Auto CZ.

V letošním roce přivítali prodejci Porsche Inter Auto CZ celkem 258 dětí a jejich rodičů. Letošní sérii „Dnů s Porsche“ zahájily 17. května pobočky Porsche České Budějovice a Auto Heller Ostrava. Poté zábavný den uspořádali také prodejci Porsche Praha-Smíchov (29. května), Porsche Plzeň (31. května), Porsche Brno (5. června), Porsche Hradec Králové (7. června), Porsche Olomouc (14. června) a Porsche Praha-Prosek (21. června).

Společnost Porsche Inter Auto CZ dlouhodobě podporuje onkologicky nemocné pacienty v České republice. Od roku 2010 úspěšně spolupracuje s neziskovou organizací „Můj nový život“ a od roku 2015 se za podpory Porsche Inter Auto CZ pravidelně koná osvětový „Den dětské onkologie“. Od roku 2014 probíhají také dětské besedy, na nichž se probírají témata týkající se prevence a osvěty v oblasti dětské onkologie. Porsche Inter Auto CZ kromě „Dne s Porsche“ v rámci neziskové organizace „Můj nový život“ pravidelně organizuje také rozmanité sportovní akce, zážitkové programy a různé aktivity v nemocnicích. Stejně jako v případě akcí „Den s Porsche“ je jejich cílem vnášet radost do života malých pacientů v průběhu náročné protinádorové léčby.


Zpět do archivu