Nové vozy

Předváděcí vozy

Ojeté vozy

V novém Audi Q8 se budete cítit jako v obývacím pokoji.


Nová tvář modelů řady Q. Vůz, ve kterém se budete skutečně cítit jako v obývacím pokoji - pohodlně, komfortně, příjemně a s velkým prostorem. Takové je zcela nové Audi Q8. Přijďte si ho už nyní prohlédnout k nám do Porsche Plzeň.

img

Výrazný design, průkopnické technologie a precizní zpracování splňující ty nejvyšší nároky - v novém Audi Q8 se prolínají všechna pozitiva, která značka Audi představuje. Svým sportovním vzhledem odkazuje na model Ur-quattro, zatímco prostřednictvím masky chladiče Singleframe v osmiúhelníkovém provedení současně naznačuje, že se soustředí na budoucnost. V interiéru čtyřdveřového SUV se budete cítit příjemně jako v obývacím pokoji: je prostorný, luxusní a nabízí maximální konektivitu. Důkazem, že tento vůz neomylně patří do digitálního věku, jsou nejen inteligentní operační systém a špičková navigační technologie, ale i ovládací rozhraní MMI touch a hlasové ovládání. O agilní a suverénní jízdu se postarají podvozek a pohon, díky nimž se s Audi Q8 můžete vydat i mimo vyasfaltované silnice. 

První kupní smlouvu jsme zvládli podepsat ještě před jeho příjezdem k nám na showroom, kde si ho už také můžete prohlédnout, od září se v něm svézt, ale objednat klidně ihned.


Zpět do archivu