Nové vozy

Předváděcí vozy

Ojeté vozy

Zahájení předprodeje ikony Transporter 6.1


Lze vůbec něco dokonalého udělat ještě dokonalejším? Možné je zkusit následující: Důsledně využít osvědčené silné stránky současné generace modelu Transporter a nastavit tak nová měřítka ve své třídě. Společně s našimi zákazníky jsme tak vyvinuli spolehlivého partnera vybaveného novými detaily, které zajistí ještě větší pohodlí v průběhu pracovního dne, nejmodernějším infotainmentem a asistenčními a bezpečnostními systémy s nezaměněnými multifunkčními vlastnostmi bez kompromisů.Robustní a prostorný Transporter 6.1 – všestranný automobil pro všechny, kteří potřebují každý den něco dokázat.

img

 

Přehledně všechna vylepšení 6.1

 

  • Světlomety H7 s vysokou svítivostí
  • Mřížka chladiče v novém designu
  • Přední nárazník v novém designu
  • Nově navržená kola z lehké slitiny
  • Nové tmavé a vysoce odolné potahy sedadel
  • Modernizovaná palubní deska
  • Nové vlastnosti, jako např. funkce pro přepravu dlouhých předmětů - prodloužení nákladového prostoru až na 3,30 m
  • LED osvětlení v kabině a nákladovém prostoru/prostoru pro cestující
  • Nové asistenční systémy
  • Nový infotainment

 

Interiér

Navigační systém "Discover Media"

Nezáleží na tom, zda chcete v průběhu jízdy telefonovat, potřebujete aktuální informace o dopravě nebo si potřebujete zajistit zábavu: Volitelný navigační systém "Discover Media" s intuitivním ovládáním Vám umožňuje přístup k rozsáhlé nabídce užitečných funkcí a nenechá tak žádné přání nesplněné. Vy se díky tomu dostanete spolehlivě do cíle Vaší cesty a zažijete přitom zábavu v té nejlepší kvalitě.

Volkswagen We Connect

Transporter 6.1 je na přání vybaven inovativními online funkcemi "WeConnect" a současně také nejnovější generací infotainmentu. I během jízdy tak můžete být online. "WeConnect" Vám přináší atraktivní prvky, díky nimž bude každá jízda ještě komfortnější a bezpečnější. Ať už se jedná o dopravní informace v reálném čase nebo aktuální zprávy z dané oblasti - Váš Transporter 6.1 má to nejlepší spojení do online světa.

Jízdní dynamika 6.1

Vysoce efektivní technologie motorů vozu Transporter 6.1 se vyznačuje vysokým výkonem, velkým krouticím momentem a hospodárností. Dokonalá volba pro všechny, kteří hodně a často cestují, a přesto si chtějí užívat jízdní dynamiku na nejvyšší úrovni.

Vysoký krouticí moment, silná trakce.

Transporter 6.1 je možné získat s různými variantami motoru a převodovky. Volitelná dvouspojková převodovka (DSG), jež řadí bez přerušení přenosu hnací síly, je navíc mimořádně komfortní a hospodárná. V nabídce je také pohon všech kol 4MOTION, díky kterému Transporter 6.1 s volitelnou mechanickou uzávěrkou diferenciálu zůstává i nadále automobilem s nejlepší průchodností terénem ve své třídě.

 

 

 

 

 

Zpět do archivu