Nové vozy

Předváděcí vozy

Ojeté vozy

Hokejoví reprezentanti se podepíší v Porsche Plzeň


Hokejová reprezentace se představí v Plzni. Ve čtvrtek v plzeňské LOGSPEED CZ Aréně proti Finsku zahájí tradiční Channel One Cup. Jde o jediné utkání turnaje, které se odehraje v Česku, a Porsche Plzeň – prodejce vozů Škoda Auto, oficiálního partnera české hokejové reprezentace – pro fanoušky hokeje připravil na svém salonu Škoda ve středu od 16 do 17 hodin exkluzívní autogramiádu hráčů českého výběru.

img

                „Čtvrteční zápas českých reprezentantů v Plzni je mimořádnou událostí pro české fanoušky. Jsme rádi, že s pomocí Škoda Auto můžeme být u toho a připravit i nějaká zpestření. Věřím, že autogramiáda hráčů u nás na salonu bude pro hokejové fanoušky mimořádně atraktivní. Každý je vítaný,“ zve na středeční autogramiádu širokou veřejnost Patrik Pátek, marketér Porsche Plzeň.

                Autogramiáda hokejových reprezentantů se uskuteční ve středu 11. prosince od 16 do 17 hodin na salonu Škoda v Porsche Plzeň na Borských polích. Účast potvrdili brankář Roman Will, obránce Vojtěch Mozík a útočník Roman Horák. „Kluci s sebou navíc přivezou i vítězný pohár z Karjala Cupu a přislíbenou máme dokonce i ukázkovou sadu medailí pro nadcházející mistrovství světa hokejistů do 20 let. Připraveny budou podpisové kartičky, takže se sportovní nadšenci určitě mají na co těšit,“ podotkl Patrik Pátek.

                Ve čtvrtek pak hokejový svátek na západě Čech propukne naplno. Na zimním stadionu plzeňských indiánů čeští hokejisté zahájí Channel One Cup zápasem proti Finsku. Utkání začíná v 18:30 hodin. „Chybět s našimi vozy nebudeme ani před stadionem a dokonce ani na ledě. Pro fanoušky jsme připravili drobné dárky i soutěž,“ připomněl Patrik Pátek.

                Čtvrteční zápas je jediným, který se odehraje v Česku. Turnaj, známý také pod názvem Pohár prvního programu se koná už od roku 1967, bude pro český tým pokračovat víkendovými duely s Ruskem a Švédskem, za kterými bude třeba se přesunout do Moskvy. Češi budou chtít navázat na své listopadové vítězství na Karjala Cupu a udržet si celkové prvenství v sérii Euro Hockey Tour. Channel One Cup naši reprezentanti ovládli naposledy v roce 2015.

Autogramiáda v Porsche Plzeň

Kdy:    středa 11. 12. 2019 od 16 do 17 hodin

Kde:   Porsche Plzeň (salon Škoda), Podnikatelská 1, Plzeň – Borská pole

Kdo:   Roman Will – brankář (Rögle/Švéd.)

             Vojtěch Mozík – obránce (Färjestad/Švéd.)

             Roman Horák – útočník (Växjo/Švéd.)


Zpět do archivu