Nové vozy

Předváděcí vozy

Ojeté vozy

Scalu jsme představili na závodní trati Rallye Šumava


Také letos jsme byli součástí tradičního závodu Rallye Šumava Klatovy. Tentokrát jsme dokonce kroužili na závodní trati. Naše čtyři vozidla se totiž ukázala v roli předjezdců. A diváci díky tomu měli unikátní šanci poprvé na závodní trase sledovat i absolutní novinku, vůz Škoda Scala.

img

Tisíce diváků tak vidělo přímo v akci pouhé dva dny starý model Škoda Scala. Česká premiéra byla ve středu a už v pátek Scala kroužila na závodních tratích v okolí Klatov při legendární šumavské rallye. Spolu s ní jsme do role předjezdců nominovali i další vozy – městské Audi A1, luxusní VW Touareg anebo pracanta s velkou korbou VW Amarok. Mimo to ještě další vozy byly určeny pro samotné komisaře a dokonce jsme se startovním číslem byli přímou součástí závodu. Díky našemu zaměstnanci Petrovi Hadáčkovi jsme bojovali v závodě Historic Vltava Rallye. Petr Hadáček s parťákem Tomášem Červeným, ale se svým vozem Škoda 130 LR museli závod kvůli technické závadě ukončit předčasně. Takových ale byla celá řada včetně zkušeného pilota Tomáše Engeho.

Uplynulý víkend pro nás byl po sportovní stránce mimořádně pestrý. Naše vozy jste mohli vidět vystavené na běžeckém závodě Přeštická desítka, nebo i při závodech Mistrovství ČR motokár v Chebu. Než ale opět pojedeme k vám, klidně se zastavte posedět v některém z našich vozů na salonu Porsche Plzeň na Borských polích nebo na Lochotíně a do kalendářů si určitě poznamenejte datum 23. června, kdy se opět velkolepě potkáme na někdejší letištní ploše ve Lhotě u Plzně na tradiční akci Prázdniny startují s Porsche Plzeň.

               


Zpět do archivu