Nové vozy

Předváděcí vozy

Ojeté vozy

Ozdobíme jubilejní autosalon


Porsche Plzeň bude součástí 10. ročníku Plzeňského autosalonu. Přijďte si už tento víkend k Obchodnímu centrum Olympia užít největší přehlídku nových aut v regionu. Autosalon startuje už v pátek (24. 5.) a my na něm představíme všechny poslední novinky včetně plně elektrického Audi e-tron, Škody Scala nebo Volkswagen T-Cross. A pozor na akci chytáme také mimořádné akční slevy!

img

                 Při příležitosti kulatých narozenin Plzeňského autosalonu jsme se rozhodli ozdobit ho také našimi modely. Návštěvníci uvidí téměř dvě desítky vozů našich dvou provozoven – Borská pole a Lochotín. Ukážeme vždy vybraný kvartet vozů Volkswagen, Audi, Škoda a VW Užitkové vozy. Zvolili jsme především stále oblíbené SUV modely, které nově přichází na trh. Porovnat můžete VW Tiguan, T-Roc i jejich nejmladšího bratříčka vůz T-Cross. Ty doplní nejoblíbenější model Golf. Autosalon budou zdobit především vozy Audi s absolutní novinkou e-tron, se kterou budeme prezentovat Q7, Q3 nebo městskou A3. Pohledy nutně musí směřovat k vozům Škoda s nejnovějším modelem Scala. Prohlédnout si ale budete moci i „esúvéčka“ Kodiaq, Karoq či oblíbenou Fabii. Chybět nemohou ani pořádní „makáči“ v podobě VW Užitkových vozů – Caddy, Amarok, T6 nebo Multivan. A abychom připomněli, že v Porsche Plzeň seženete také vozy ojeté, přivezeme i vybrané vozy z programu Das WeltAuto. Po celou dobu výstavy navíc na vybrané modely budou platit i výstavní slevy, takže návštěvníci budou mít unikátní příležitost si pořídit vůz za akční cenu.

                Plzeňský autosalon začíná už tento pátek (24. 5.) od 11 hodin a potrvá do neděle do 17 hodin. Zázemí Porsche Plzeň přitom nemůžete minout. Stát budeme přímo před hlavním vchodem do OC Olympia Plzeň.


Zpět do archivu