Nové vozy

Předváděcí vozy

Ojeté vozy

Škodu Kamiq představíme při předpremiéře už 1. 9.!


Je to potvrzeno! Česko zažije ve středu 4. září velkou premiéru zcela nového modelu Škoda Kamiq. Porsche Plzeň ale získalo výjimku a nový přírůstek do rodiny Škoda ukáže o tři dny dříve. Předpremiéra proběhne na Dnu s PilsFree už v neděli 1. září v Depo 2015!

img

                Den s PilsFree je speciální akce pro Plzeňáky, resp. pro členy spolku PilsFree a jejich rodinné příslušníky. A opravdu se mají na co těšit – kolotoče, trampolíny, aqua zorbing, velký autodrom, bungee trampolíny, ale také na atraktivní program s vystoupením o nejmenší i dospělé. A právě v jeho průběhu bude odhalen i zcela nový model Škoda Kamiq. Na závěr pak přítomným zahraje kapela No Name.

                Kamiq je první crossover Škoda. Jde o chytrou kombinaci SUV a praktického městského vozu, jehož cena začíná od 379 900,- Kč. Kamiq přebírá výhody SUV v podobě charakteristického designu Škoda oplývajícího dynamickými tvary a ostrými hranami. Dokonalý pro ty, kteří se nehoní za aktuálními trendy, ale vytváří si své vlastní. Atraktivní ergonomie interiéru zůstává bezchybná a cestující jsou obklopeni těmi nejlepšími materiály. Každodenní život ve městě a jeho okolí může být docela náročný. Kamiq je proto vybaven nejlepší převodovkou pro městskou džungli, takže si se vším dokážete hravě poradit.

Stejně jako u každého jiného vozu Škoda je také u vozu Kamiq bezpečnost na prvním místě, a proto má devět airbagů, včetně airbagu v oblasti kolen, a spoustu jízdních asistenčních systémů, např. asistent změny jízdního pruhu nebo proaktivní ochranu cestujících.

Charakteristickým znakem vozů Škoda jsou jedinečné vlastnosti Simply Clever. Tato sofistikovaná řešení, která usnadňují každodenní život, najdete ve voze Kamiq všude, kam se podíváte. Posuďte sami. Prohlédněte si vůz jako člen spolku PilsFree při předpremiéře v Depo 2015 1. září nebo pak od 4. září vůz rovnou i otestujte na salonu Porsche Plzeň.

Domluvte si testovací jízdu zde nebo si prohlédněte více detailních informací o voze.

               


Zpět do archivu