Nové vozy

Předváděcí vozy

Ojeté vozy

Na Dnu s PilsFree jsme exkluzivně představili Škodu Kamiq  


Mimořádně před velkou českou premiérou jsme veřejnosti představili zcela nový vůz Škoda Kamiq. Velké odhalení si exkluzivně užili uživatelé plzeňské služby PilsFree, pro které vedení spolku připravilo v neděli 1. září velkolepý Den s PilsFree. Unikátní příležitost si v plzeňském Depu 2015 nenechalo ujít několik tisíc hostů.

img

 Den s Pilsfree si naplno užili nejen členové spolku, ale zejména jejich celé rodiny s dětmi. Program odstartoval atrakcemi pro nejmenší, nechybělo kouzelnické vystoupení, aqua zorbing, bungee trampolíny, elektro vozy i koloběžky, ale mimo celé řady dalších atrakcí se rodiny bavily na autodromu či kolotočích. Na závěr si hosté vychutnali vystoupení kapely No Name.

                Jako jeden z hlavních partnerů akce jsme v rámci programu exkluzivně představili právě nový model Škoda Kamiq. Přestože si hosté vůz mohli prohlédnout na našem stánku, v obležení se vůz octnul během odpoledního představení na pódiu. Nový Kamiq zaujal svým neotřelým designem a moderními technologiemi. Návštěvníci ocenili i dost místa pro rodinu či nadčasový design uvnitř vozu. Prohlédnout si ale mohli pouze exteriér s interiérem. Na jízdy si totiž každý musel počkat až do oficiálního data - 4. září. Na salonu Porsche Plzeň na Borských polích či Lochotíně si od středy zájemci již budou moci vůz vyzkoušet při testovacích jízdách a na vlastní kůži zjistit co může Kamiq nabídnout.

Neváhejte nás kontaktovat zde a domluvte si testovací jízdu. Více informací o voze najdete i na našich stránkách.


Zpět do archivu