Škoda Enyaq dorazila na salon

Plně elektrický vůz ŠKODA ENYAQ iV je tu! Přijďte k nám na showroom, kde si tolik očekávaný model můžete prohlédnout v celé své kráse.

 

Hlavní důvody, proč zvolit ENYAQ iV

Špičkové elektrické SUV – Enyaq iV stojí na modulární platformě MEB speciálně vyvinuté pro elektrické vozy. Nabízí tak špičkovou techniku, rychlé nabíjení a vysoký dojezd.

Stylový a sebevědomý – Takový je vhled SUV vozů Škoda. Této tradice se drží i Enyaq iV a přichází s designem, který je důvěrně známý, ale zároveň inovativní a poutavý. Jeho elegantní proporce dávají tušit bohatou nabídku prostoru v interiéru.

Prostor a kvalita – Prostornost modelu Enyaq iV zdůrazňuje nové pojetí interiéru a objemový zavazadlový prostor. Kvalitní zpracování a příjemné materiály vám zaručí pohodu na cestách. Ekologický charakter elektromobilu skvěle podtrhují materiály šetrné k životnímu prostředí.

Inteligentní, inovativní, intuitivní – Kromě nově pojatého interiéru přináší Enyaq iV celou řadu inteligentních a inovativních řešení, jejichž ovládání je zcela intuitivní. Mezi ně patří například standardně dodávaný virtuální kokpit, široké možnosti konektivity, ambientní osvětlení a v neposlední řadě také zcela nový head-up-display s rozšířenou realitou.

Úspory, které potěší – Při jízdě elektromobilem šetříte nejen životní prostředí, ale také svoji peněženku. Čekají na vás mnohá zvýhodnění, jako např. dálniční známka či parkování na zónách ve vybraných městech zcela zdarma.

 

Nejmodernější asistenční systémy

ASISTOVANÁ JÍZDA 2.0 - Asistovaná jízda 2.0 částečně přebírá kontrolu nad vozem, aby vám usnadnila řízení a sledování provozu. Všechny prvky dohromady splňují definici autonomní jízdy druhého stupně.

BEZPEČNOSTNÍ ASISTENTY - Nabídku bezpečnostních asistentů rozšiřuje několik nových, nejmodernějších asistentů.

LED OSVĚTLENÍ - Špičková LED technika přináší vyšší výkon, nižší spotřebu energie a nové bezpečnostní funkce.

SNADNÉ PARKOVÁNÍ - Hoďte starosti s parkováním za hlavu a parkujte i na nejtěsnějších místech za pomoci parkovacích asistentů.

 

Nabídka interiérů ENYAQ iV

Loft – Základní provedení interiéru, ve kterém se uplatňují elegantní a nadčasové kombinace vzbuzující moderní, přitom útulný dojem. Potahy sedadel jsou v kombinaci kůže a šedé látky s prošitím. Přístrojová deska je potažena šedou látkou s prošitím, jako dekor je použit broušený hliník.

Lodge – V interiéru Lodge, který je nabízen na přání, se silně odráží téma budoucí mobility, inovací a udržitelnosti. Díky měkkým materiálům a jasným barvám vytváří přátelskou a útulnou atmosféru. Potahy sedadel jsou provedeny v kombinaci přírodní látky a certifikované vlny. V interiéru je přírodní látka s prošitím použita také na přístrojové desce, kde ji naleznete spolu s hliníkovým dekorem.

Lounge – Volitelný interiér Lounge s vysoce kvalitními materiály splňuje požadavky na estetiku i moderní vzhled a zaměřuje se na propracované detaily. Důkazem jsou potahy a přístrojová deska potažena šedým umělým semišem s prošitím.

Suite – Užijte si nádech luxusu v příplatkovém koženém interiéru Suite, vybaveném exkluzívními materiály, jimž dominuje měkká kůže použitá na čalounění sedadel. Budete obklopeni maximálním komfortem a harmonií, mimo jiné díky přístrojové desce potažené černou umělou kůží s prošitím černému Piano dekoru.

Ecosuite – Stylový a sofistikovaný ecoSuite, nabízený na přání, umí uspokojit i ty nejvyšší nároky na komfort a udržitelný přístup k životnímu prostředí. Sedadla jsou čalouněna ekologicky činěnou kůží v barvě cognac se štítkem ECO OLIVE LEATHER. Umělá kůže ve stejné barvě s prošíváním byla použita na přístrojovou desku. Vše je završeno decentním černým Piano dekorem.

 

Dostupné motory

62 kWh 132 kW 1° převodovka

82 kWh 150 kW 1° převodovka

 

Objevte Škodu Enyaq iV - kontaktujte náš prodejní tým. Rádi vám pomohou, poradí, vysvětlí.