Nové vozy

Předváděcí vozy

Ojeté vozy

O násOd přelomového roku 2000 má Porsche Inter Auto CZ svoji pobočku také v západočeské metropoli. Porsche Plzeň jako čtvrtá provozovna této prestižní a renomované sítě nejprve vybudovala své hlavní zázemí pro vozy značek Volkswagen, Audi a Volkswagen Užitkové vozy na Borských polích, o rok později výhradně pro značku Škoda na Lochotíně. Na Borská pole byla Škoda přivedena až v roce 2009 s tehdy architektonicky unikátním a ojedinělým "křídlovým" salonem.

Od svého počátku jde Porsche Plzeň ruku v ruce s vývojem nejmodernějších trendů a splňuje náročná kritéria zastupovaných automobilek nejen co vzhledu a zázemí, ale především co do prodejních a servisních procesů. Přísné standardy, nejvyšší kvalita a vždy seriózní jednání - to jsou základní stavební kameny Porsche Plzeň. Více než 90 pravidelně proškolovaných zaměstnanců na Borských polích a dalších 30 na Lochotíně se postará o vás i váš vůz se standardními cenami, ale s kvalitou značky Porsche.

Široká nabídka nových vozidel uspokojí i náročného klienta. U nás si vybere každý od modelů nejnižší řady až po ty skutečně luxusní. Paleta vozů značek Volkswagen, Audi, Škoda a Volkswagen Užitkové vozy je mimořádně rozmanitá. K nim navíc chystáme i vlastní limitované edice atraktivní svoji výbavou a především cenou, čímž nové modely více přibližujeme našim zákazníkům.

Pokud si nevyberete z nabídky nových vozů, jsou pro vás připraveny prověřené ojeté vozy pod značkou Das WeltAuto na Borských polích nebo Škoda Plus na Lochotíně. V Plzeňském kraji jsme navíc jediným obchodním místem projektu Škoda Handy, který pomáhá handicapovaným spoluobčanům se zajištěním jejich mobility. Porsche Plzeň je také servis pro vozy starší 4 let, jejichž majitelé získávají výrazné cenové zvýhodnění.

Porsche Plzeň je nedílnou součástí kulturního a především sportovního života Plzeňanů. Jsme významnými partnery FC Viktoria Plzeň a podílíme se na řadě akcí či podniků. Dlouhá léta jsme byli součástí týmu plzeňských hokejových indiánů a podporujeme i extraligové házenkáře.  

 Díky stabilnímu zázemí společnosti Porsche Inter Auto CZ, s.r.o. získáváte jistotu spolehlivého partnera, který poskytuje služby na profesionální úrovni za férové ceny.

Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o.

Porsche Inter Auto CZ je 100% dceřinou společností rakouské firmy Porsche Inter Auto GmbH se sídlem v Salzburgu, jejímž vlastníkem je společnost Porsche Holding Salzburg.

Porsche Inter Auto CZ byla založena již v roce 1992 a za dobu své působnosti se stala lídrem na českém trhu v prodeji nových vozů.

Ve svých provozovnách nabízí portfolio značek Volkswagen osobní vozy, Volkswagen užitkové vozy, Audi, Škoda a Seat. V luxusním segmentu působí jako oficiální prodejní a servisní místo vozů Bentley a Lamborghini a je výhradním importérem vozů značky Porsche v České republice.

Disponuje největším skladem nových vozů a originálních náhradních dílů. Ročně se v Porsche Inter Auto CZ prodá na 13 500 nových a 3 500 ojetých automobilů a poskytne 450 000 produktivních hodin. V České republice má deset provozoven, které jsou vybaveny nejnovějšími technologiemi i know-how mezinárodní společnosti a jsou certifikovány dle ISO 9001:2000.

O zákazníky se stará více než 920 zaměstnanců, kteří pravidelně procházejí systémem odborných školení. Klienti se tak mohou vždy spolehnout na kvalitní a dostupné služby.   

 

Brožura společnosti (pdf)

 


 

Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o.

Vrchlického 31/18, 150 00 Praha 5

IČ: 47124652

Společnost je zapsána u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 12939

 

Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o., odštěpný závod Plzeň

Podnikatelská 1, 301 00 Plzeň

vedoucí odštěpného závodu: ing. Bohumil Šrámek

o.z. je zapsán u Krajského soudu v Plzni, oddíl A, vložka 18191

IČP:1003159583