Nové vozy

Předváděcí vozy

Ojeté vozy

Prázdniny startují s Porsche PlzeňOdstartuje s námi letní prázdniny o týden dříve. V neděli 23. června jsme pro vás připravili už tradiční zábavný den pro celé rodiny s dětmi. Tatínkové si přijdou na své, děti se vyřádí a nudit se rozhodně nebudou ani maminky.

Ve Lhotě u Plzně za motokárovou tratí je od 10 do 16 hodin připraven program ve stylu zábavné soutěžní cesty za velkoprostorovým vozem na dovolenou

Velkým lákadlem jistě bude velké množství vystavených vozů Volkswagen, Audi, Škoda, ale i VW Užitkové vozy. Těšit se můžete na absolutní modelové novinky Škoda Scala, VW T-Cross a velký tahák bude bezesportu plně elektrické Audi e-tron. Přehlídku vozů tradičně doplní luxusní Porsche, Bentley a Lamborghini. Vstup je dobrovolný, ale pozor, i tentokrát má akce benefiční charakter, kdy vybrané dobrovolné vstupné bude použito na dobročinné účely. Na místě nebude chybět ani patřičné občerstvení, aby bylo opravdu možné strávit na místě příjemnou neděli. Přijďte tedy včas, plnění úkolů nějaký čas zabere. Program ale zpestří přehlídka policie, hasičů, dřevorubecká show a zejména hudební vystoupení kapel Jon Wate a Hodiny. 

 V neděli 23. června prostě nesmíte chybět v Plzni – Lhota!

Těšíme se na vás...

 Prázdniny startují s Porsche Plzeň

Prázdniny startují s Porsche Plzeň

Místo: Plzeň-Lhota (za motokárovou tratí)

Termín: 23. 6. 2019 10:00 – 16:00 hodin

Vstupné:  dobrovolné

 

Program:

11 hod. - dřevorubecká show (II. pódium)

13 hod. - vystoupení kapely Jon Wate (hlavní pódium)

14 hod. - Policie ČR - ukázka práce psovoda a zatýkání 

15 hod. - vystoupení kapely Hodiny (hlavní pódium)