Nové vozy

Předváděcí vozy

Ojeté vozy

Volkswagen Servisní balíčkyVolkswagen Servisní balíčky jsou služba, která kryje náklady na servisní úkony po dobu 5 let nebo zvolený počet najetých kilometrů. Službu lze čerpat u kteréhokoliv autorizovaného servisního Volkswagen partnera v České republice. Službu spravuje Volkswagen Financial Services.
 
Zákazník si může zvolit jednu ze 2 variant:

1. Service - zahrnuje servisní úkony předepsané výrobcem (výměna oleje, filtrů, zapalovacích svíček, palivového filtru...)

2. Service Plus  - nad rámec služeb "Service" zahrnuje výměnu dílů, které podléhají opotřebení (např. brzdové kotouče a destičky, stěrače, rozvodový řemen...). Kryty jsou také úkony vedoucí k zajištění provozuschopnosti vozidla (vč. nahodilých poruch).


Také je možné zvolit limit najetých kilometrů:

1. 60 000 km

2. 100 000 km

150 000 km3.
 
Výhody pro zákazníky

 • Možnost koupit Servisní balíček rychle a jednoduše také  online.
 • Servisní úkony jsou po dobu platnosti a v rozsahu podle varianty služby plně kryty bez vlivu inflace nebo zdražení náhradních dílů - zákazník má náklady na servis jasně naplánovány a pod kontrolou.
 • Zvýšení hodnoty vozidla při prodeji - Volkswagen Servisní balíčky se vztahují ke konkrétnímu vozidlu a po jeho prodeji jej může uplatňovat další majitel, a to až do naplnění konkrétních limitů (doba nebo najeté kilometry).
 • Prokazatelná servisní historie vozidla - ojeté vozidlo se zárukou historie servisní péče prováděné v síti autorizovaných servisních partnerů Volkswagen se lépe prodává a kupující má takto jistotu, že o vozidlo bylo po celou dobu jeho provozu profesionálně pečováno.
   
  Servisní balíček si můžete objednat na:

1 nový vůz při objednání do výroby - v konfigurátoru nových vozů

2 nový skladový vůz - v Porsche Plzeň

3 Váš stávající vůz (stáří vozu do 2 let a před absolvováním první předepsané prohlídky) - koupit online


Zvýhodnění 50 % na Servisní balíčky pro Tiguan, Touran a Golf

Akční nabídka se vztahuje pouze na:

 • variantu Service
 • zvolený limit nájezdu 60 000 km nebo 100 000 km
 • nové vozy vč. skladových
 • vozy, které jsou financovány prostřednictvím Volkswagen Financial Services

Nabídka platí do 31.12.2020 nebo do odvolání.