Nová ŠKODA KAROQ

Úspěšné a praktické SUV s modernizovaným vzhledem a technologiemi od 7. 4. v našem autosalonu.

Nová ŠKODA KAROQ se vyznačuje dokonalou souhrou robustního vzhledu a dynamických křivek, díky nimž je zcela nepřehlédnutelná. Také může splnit skoro každé vaše přání. Obklopte se funkcemi, které dělají z jízdy zábavu a pohodlí, díky nimž z vozu nebudete chtít nikdy vystoupit. Rozmanitost s mnoho chytrými detaily a dostatkem prostoru vepředu, na zadních sedadlech a dokonce v zavazadlovém prostoru. Co více potřebujete?  určitě se Vám v náročném terénu bude hodit chytrý pohon všech kol, off-road jízdní režim, asistent pro sjíždění kopců a vysoká světlá výška.

 

NOVÁ ŠKODA KAROQ PŘIVÁŽÍ NEJPOKROČILEJŠÍ ASISTENČNÍ SYSTÉMY:

PREDIKTIVNÍ TEMPOMAT
Nový prediktivní tempomat rozšiřuje funkce adaptivního tempomatu. Kromě situace před vozem upravuje rychlost i na základě rozpoznaných značek a na základě mapových podkladů v navigaci. Zpomalí tedy při vjezdu do obcí, před kruhovým objezdem, zatáčkou či odbočením.

PARKOVACÍ SENZORY
Vítaným pomocníkem při parkování jsou parkovací senzory, které hlídají vzdálenost od vozidla vpředu a vzadu. Senzory se automaticky aktivují při zařazení zpátečky, případně je lze zapnout nebo vypnout tlačítkem. Pokud se nebezpečně blížíte k překážce, umí tento systém vůz zastavit před překážkou.

PROAKTIVNÍ OCHRANA CESTUJÍCÍCH
Tento systém v případě hrozící kolize zabezpečí prostor pro cestující, a to za využití radarů umístěných v předním nárazníku. Vůz zabezpečí tak, že přitáhne přední bezpečnostní pásy, přivře elektricky ovládaná boční okna na mezeru 55 mm (pokud jsou otevřená), zavře střešní okno a spustí varovná světla v případě hrozící kolize.

FUNKCE MATRIX
Funkce Matrix dokáže upravovat světelný kužel a vypínat jednotlivé segmenty světlometu v závislosti na aktuálních datech z multifunkční kamery za předním sklem a „maskovat“ tak několik vozidel zároveň. To poskytuje řidiči maximální světelný výkon, aniž by oslňoval ostatní účastníky silničního provozu.

POKROČILÁ KONEKTIVITA
Pokročilá konektivita nového modelu ŠKODA KAROQ usnadní váš každodenní život ve voze a poskytne vám podporu, kterou potřebujete k tomu, abyste se včas a pohodlně dostali do cíle své cesty.


DOSTUPNÉ MOTORIZACE, z čeho můžete vybírat?
Nová ŠKODA KAROQ nabízí pět moderních, úsporných motorů generace Evo koncernu Volkswagen, které pokrývají výkonové spektrum od 81 kW (110 k) do 140 kW (190 k). Benzinové motory pracují se vstřikovacími tlaky až 350 barů a jsou tak velmi úsporné. V rámci procesu Twin Dosing, který se objevuje u obou naftových motorů, jsou díky úpravám výfukových plynů emise oxidů dusíku (NOx) hluboko pod stanovenou normou. Motor 2,0 TSI o výkonu 140 kW (190 k) je určený výhradně pro model KAROQ SPORTLINE a je vybaven sedmistupňovou převodovkou DSG a pohonem všech kol. Motor 2,0 TDI o výkonu 110 kW je na přání k dispozici s pohonem všech kol a sedmistupňovou automatickou převodovkou DSG.

 

NEJEN MOTORY SE VŮZ LIŠÍ, INDIVIDUÁLNÍ USPOKOJENÍ VAŠICH POŽADAVKŮ NABÍZÍ I RŮZNÉ VÝBAVOVÉ STUPNĚ:
AMBITION
Výbavový stupeň Ambition přijíždí na 16" kolech z lehké slitiny a přiváží s sebou navíc zadní parkovací senzory, LED přední světlomety a Top LED zadní světla s animovanými ukazateli směru a uvítacím efektem, startování tlačítkem, barevný MaxiDot, automatickou dvouzónovou klimatizaci, 8" infotainment, elektricky sklopná zrcátka s vyhříváním a spoustu dalších položek.

STYLE
Výbavový stupeň Style přidává větší kola jiného designu, výraznější střešní spoiler v barvě vozu, ostřikovače světlometů, volbu jízdního režimu, vyhřívání předních sedadel, ostřikovačů i volantu, bezklíčové zamykání a startování KESSY či vkládané tkané koberce.

SPORTLINE
Dynamicky střižená varianta Sportline se vyznačuje mnoha designovými odlišnostmi vně i uvnitř, ale také progresivním řízením, adaptivním podvozkem DCC, adaptivním tempomatem do 210 km/h či Matrix-LED předními světlomety.

STYLE Exclusive
Nový stupeň Style Exclusive obsahuje navíc třeba chromované lišty oken, dekorativní prahové lišty, adaptivní podvozek, Matrix-LED přední světlomety, parkovací senzory vpředu a parkovací kameru vzadu, Travel Assist, vyhřívané čelní sklo, virtuální kokpit 10,25´, virtuální pedál nebo infotainment Amundsen s navigací včetně online služeb na 3 roky.

SPORTLINE Exclusive
Vrcholnou výbavu představuje verze Sportline Exclusive, která zahrnuje například třízónovou klimatizaci, vyhřívání zadních sedadel, infotainment Columbus s 9,2" obrazovkou, parkovací senzory a parkovací kameru vzadu, Travel Assist, vyhřívané čelní sklo, virtuální kokpit 10,25´, virtuální pedál či nabíjecí box pro smartphone.

 

Teď už jen zbývá si vybrat a s tím vám rádi pomůžeme.  Váš tým Škoda, Porsche Plzeň

 

Vozy KAROQ skladem

Konfigurátor vozu KAROQ

Galerie