O nás

Jsme autorizovaný prodejce a servis vozů Volkswagen, Audi, Škoda a VW Užitkové vozy. Patříme do rodiny Porsche Inter Auto CZ, jejíž součástí jsme od přelomového roku 2000 v pořadí jako její čtvrtá pobočka v Česku. 

V západočeské metropoli jsme nejprve vybudovali své hlavní zázemí pro vozy značek Volkswagen, Audi a Volkswagen Užitkové vozy na Borských polích, v roce 2009 jsme přistoupili k nabídce i značky Škoda.

Od svého počátku jde Porsche Plzeň ruku v ruce s vývojem nejmodernějších trendů a splňuje náročná kritéria zastupovaných automobilek nejen co vzhledu a zázemí, ale především co do prodejních a servisních procesů. Přísné standardy, nejvyšší kvalita a vždy seriózní jednání – to jsou základní stavební kameny Porsche Plzeň. Více než 90 pravidelně proškolovaných zaměstnanců na Borských polích se postará o vás i váš vůz se standardními cenami, ale s kvalitou značky Porsche.

Široká nabídka nových vozidel uspokojí i náročného klienta. U nás si vybere každý od modelů nejnižší řady až po ty skutečně luxusní. Paleta vozů značek Volkswagen, Audi, Škoda a Volkswagen Užitkové vozy je mimořádně rozmanitá. K nim navíc chystáme i vlastní limitované edice atraktivní svojí výbavou a především cenou, čímž nové modely více přibližujeme našim zákazníkům.

Pokud si nevyberete z nabídky nových vozů, jsou pro vás připraveny prověřené ojeté vozy pod značkou Škoda Plus nebo Das WeltAuto na Borských polích. Sami přitom spojujeme výhodu silné sítě Porsche Inter Auto vlastním projektem PIA Market, kde naleznete nové i ojeté vozy všech našich poboček. 

Porsche Plzeň je také servis pro vozy starší 4 let, jejichž majitelé získávají výrazné cenové zvýhodnění. 

Porsche Plzeň je nedílnou součástí kulturního, a především sportovního života Plzeňanů. Jsme významnými partnery FC Viktoria Plzeň a podílíme se na řadě akcí či podniků. 

Díky stabilnímu zázemí společnosti Porsche Inter Auto CZ, s.r.o. u nás zákazník získává jistotu spolehlivého partnera, který poskytuje služby na profesionální úrovni za férové ceny.  

 

Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o. 

Porsche Inter Auto CZ je 100% dceřinou společností rakouské firmy Porsche Inter Auto GmbH se sídlem v Salzburgu, jejímž vlastníkem je společnost Porsche Holding Salzburg.

Porsche Inter Auto CZ byla založena již v roce 1992 a za dobu své působnosti se stala lídrem na českém trhu v prodeji nových vozů.

Ve svých provozovnách nabízí portfolio značek Volkswagen osobní vozy, Volkswagen užitkové vozy, Audi, Škoda a Seat. V luxusním segmentu působí jako oficiální prodejní a servisní místo vozů Bentley a Lamborghini a je výhradním importérem vozů značky Porsche v České republice.

Disponuje největším skladem nových vozů a originálních náhradních dílů. Ročně se v Porsche Inter Auto CZ prodá na 13 500 nových a 3 500 ojetých automobilů a poskytne 450 000 produktivních hodin. V České republice má deset provozoven, které jsou vybaveny nejnovějšími technologiemi i know-how mezinárodní společnosti a jsou certifikovány dle ISO 9001:2000.

O zákazníky se stará více než 920 zaměstnanců, kteří pravidelně procházejí systémem odborných školení. Klienti se tak mohou vždy spolehnout na kvalitní a dostupné služby. 

 

A co o nás říkají naši zákazníci a jakou s námi mají zkušenost? Stačí Vám jediné kliknutí a hned se dozvíte více. Od toho je tu Car.Advisor, prostor pro názory:

Car.Advisor