Nový Volkswagen ID.7 - již v našem salonu!

Přijďte se seznámit. Ohromí vás svým dojezdem!

Nové ID. 7 

 

S novým čistě elektrickým modelem ID.7 představuje Volkswagen nový etalon elektromobility. Tato čistě elektrická limuzína spojuje výhody velké dojezdové vzdálenosti, rychlého nabíjení, většího prostoru a intuitivního ovládání a definuje tak nový standard prémiové třídy značky Volkswagen.

 

Rychlé nabíjení. Delší dojezd

 

V závislosti na kapacitě baterie je dojezdová vzdálenost na čistě elektrický pohon nového modelu ID.7 až 700 km¹ - téměř každou cestu tak můžete absolvovat nonstop bez nutnosti nabíjení. Na rychlonabíjecích stanicích se stejnosměrným proudem lze baterii dobít z 10 na 80 % kapacity za přibližně 25 minut při mírných venkovních teplotách a při nabíjecím výkonu až 200 kW. Vy jste tak rychle opět připraveni k jízdě. 

 

Design exteriéru limuzíny

 

Elegantní design modelu ID.7 je umocněn aerodynamicky tvarovanou čelní partií a snižující se linií střechy, která připomíná tvary karoserie modelu fastback. Vstupy vzduchu v přední části zajišťují jeho cílené obtékání kolem boků vozidla směrem dozadu a vytvářejí tak vzduchovou clonu, která zklidňuje proudění po stranách vozidla. Linie střechy pak pomáhá modelu ID.7 dosáhnout velmi nízké hodnoty součinitele odporu vzduchu, jež je velmi důležitá pro nízkou spotřebu energie a pro dosažení větší dojezdové vzdálenosti.

 

Více informací o modelu vč. konfigurátoru najdete ZDE

1
Poptávka cenové kalkulace
Vyplňte Vaše údaje, na kterých Vás můžeme kontaktovat.