VW Multivan 6.1 se zvýhodněním až 368 000Kč

Dá se udělat něco dokonalého ještě lepším? Za pokus to stojí: Multivan 6.1 si důsledně zachovává silné stránky řady Multivan a servíruje mnoho dalších vychytávek! Byl vyvinut jako inovativní společník s nejmodernějším infotainmentem a nejmodernějšími asistenčním a bezpečnostními systémy řidiče při nezměněné nekompromisní multifunkčnosti. Robustní a prostorný Multivan 6.1: Všestranný vůz pro všechny, jejichž život je neustále v pohybu.

 

Zvýhodnění až 368.000 Kč.


Oblíbený Multivan 6.1 nyní pořídíte ve verzi s pohonem všech kol 4MOTION, automatickou převodovkou DSG a motorem 2.0 TDI o výkonu 150 kW (204k) ve verzi Comfortline již za 1.579.000 Kč, tedy se zvýhodněním 358.000 Kč. Ve verzi Highline je zvýhodnění ještě o 10.000 Kč vyšší.

 

Bezpečný v každém nebezpečí

 

 

Interiér 6.1

 

Budoucnost na očích: Vedle nového digitálního panelu přístrojů digital cockpit s uhlopříčkou 26 cm (10,25 palců) se pyšní interiér vozu Multivan 6.1 nemodernějšími možnostmi sériově nabízeného propojení prostřednictvím nejnovější generace modulárního Infotainment systému, včetně dotykové obrazovky s uhlopříčkou 23 cm (9,2 palců) ve středové konzole. Zvýšená pozice sezení a bederní opěrky nastavitelné ve 4 směrech (dodávané na přání) se postarají o vynikající pohodlí a četné odkládací přihrádky ve voze zase o přehledný pořádek.

 

Ukázka interiéru vozu VW Multivan 6.1

 

Digitální ukazatele 6.1


Vaše nové ovládací centrum

 

Digitální přístrojová deska


Tachometr budoucnosti: Na přání lze u varianty Comfortline vyměnit klasický ukazatel za digitální přístrojový štít Digital cockpit s uhlopříčkou 26 cm (10,25 palců) s vysokým rozlišením – u varianty Highline je dokonce součástí sériové výbavy. Inovativní sdružené přístroje nabízejí několik variant zobrazení a poskytují řidiči mnoho doplňujících informací např. z navigace, mobilního telefonu apod.

VW Multivan 6.1 - digitální přístrojová deska

Vaše Infotainment centrála


Navigační systém Discover Pro


Je jedno, jestli chcete během jízdy telefonovat, potřebujete aktuální informace o dopravní situaci anebo si chcete prostě jen dopřát trochu zábavy: Volitelný a intuitivně ovládaný navigační systém „Discover Pro“ Vám nabízí, například s ovládáním pomocí gest, přístup k velkému výběru užitečných funkcí a přitom nenechá žádná přání nesplněná. Vy se tak dostanete bezpečně do cíle a ještě si přitom užijete vždy perfektní zábavy.

VW Multivan 6.1 - navigační systém Discover Pro

Váš přístup do světa inovativních online služeb


Volkswagen We Connect1


Multivan 6.1 je sériově vybaven inovativními online funkcemi „We Connect“1, jakož i nejnovější generací „Modulární stavebnice Infotainment systému“. Na přání budete během své jízdy online. S aplikací „We Connect“1 Vás čekají vychytávky, díky nimž bude každá jízda ještě pohodlnější a bezpečnější. Ať s dopravními informacemi v reálném čase, aktualizacemi mapových podkladů nebo bezklíčovým přístupem k vozu prostřednictvím aplikace – Váš Multivan 6.1 je dokonale propojen. Dalece přesahuje možnosti tachometru s informacemi o rychlosti a palivové nádrži.

 

VW Multivan 6.1 - We Connect

 

Výbavové linie

 

Comfortline - krátký rozvor


 

Výběr prvků sériové výbavy:

 • zadní výklopné dveře prosklené
 • boční a hlavové airbagy řidiče a spolujezdce
 • výškově nastavitelná přední sedadla
 • bederní a loketní opěrky vpředu
 • poloautomatická klimatizace
 • halogenové světlomety H7
 • asistent pro kompenzaci bočního větru
 • asistent rozjezdu do kopce
 • rádio “Composition Colour”
 • 2x USB typ C
 • 2x USB typ C pro nabíjení v prostoru pro cestující
 • telefonní rozhraní Bluetooth
 • 2 funkční klíče
 • prodloužená záruka výrobce 2+2 roky / 200.000 km

 

Od Kč 1 579 000,- vč. DPH
Od Kč 1 304 959,- bez DPH

 

 

 

Výběr prvků sériové výbavy:

 • zadní výklopné dveře prosklené se servodovíráním
 • boční posuvné dveře elektricky ovládané
 • vyhřívání předních sedadel
 • multifunkční stolek
 • klimatizace “Climatronic”
 • LED diodové světlomety vpředu, LED světla vzadu
 • mlhové světlomety s přisvěcováním
 • 17" kola z lehké slitiny “Aracaju”
 • digital Cockpit
 • tempomat
 • navigace “Discover Media”
 • 2 funkční klíče
 • prodloužená záruka výrobce 2+2 roky / 200.000 km

 


Od Kč 1 819 000,- vč. DPH
Od Kč 1 503 306,- bez DPH

 

Komfortní vychytávky 6.1


Udělejte si pohodlí ve voze Multivan 6.1: Bohatá a výrazně rozšířená sériová výbava i komfortní prvky mimořádné výbavy přispívají k nekomplikovanému ovládání na úrovni osobních automobilů. A tak si můžete každý den za volantem užívat v naprosté pohodě.

 

Elektromechanické řízení

 

S lehkostí v cíli


Elektromechanické řízení ve voze Multivan 6.1 Vám nabízí aktivní a adaptivní podporu téměř ve všech jízdních situacích. Inovativní koncept servořízení tvoří navíc základ pro nejmodernější asistenční systémy řidiče ve voze Multivan 6.1.

VW Multivan 6.1 - elektromechanické řízení

 

Nabídka sedadel


Velmi pohodlná sedadla
 

Multivan 6.1 disponuje standardně maximálně pohodlnými sedadly s volitelnou možností elektrického nastavení  bederních opěrek ve 4 směrech. Jedinečné: Samostatná sedadla, která jsou ve voze k dispozici, lze obratem ruky otočit a různě posouvat.

VW Multivan 6.1 - ergonomické sedadlo

 

Telefonní rozhraní „Comfort“


Dokonale propojen.
 

Telefonní rozhraní "Comfort" Vám usnadní komunikaci a umožňuje bezdrátové nabíjení Vašeho chytrého telefonu v závislosti na konkrétním modelu. Vaše ruce zůstanou tam, kam patří: bezpečně na volantu.

 

VW Multivan 6.1 - telefonní rozhraní Comfort

 

Jízdní dynamika 6.1


Vysoce efektivní technologie motorů TDI ve voze Multivan 6.1 se vyznačuje výkonem, hnací silou a úsporným provozem. Perfektní volba, pokud jste hodně na cestách, a přesto si chcete užívat jízdní dynamiku na vysoké úrovni.


Nové motory pro Multivan nabízejí nižší emise NOx i spotřebu paliva


Modelová řada T6.1přechází na novou generaci vznětových motorů TDI (EA288NutzMAR). Nově zkonstruovaný systém čištění výfukových plynů, uložený v blízkosti motoru, zajišťuje v kombinaci s dvojitým vstřikováním AdBlue v modelech Multivan, Transporter, Caravelle a California více než 50% snížení emisí NOx (testováno v reálném provozu podle zkušebního cyklu RDE) a v průměru o 0,5 litru na 100 kilometrů nižší spotřebu paliva.

U agregátu BiTurbo, vybaveného navíc novou vstřikovací soustavou, která pracuje s tlakem 2500 barů, se podařilo zvýšit maximální výkon na 150 kW/204 k.

 

 

Přenos výkonu


Vysoký výkon, výborná trakce.


Multivan 6.1 je k dispozici s různými variantami motorů a převodovek. Volitelná dvouspojková převodovka (DSG) bez přerušení tažné síly je navíc obzvláště komfortní a úsporná. V kombinaci s nabízeným pohonem všech kol 4MOTION zajistí, že s Multivanem 6.1 svoji práci zvládnete všude, kde je třeba.

 

VW Multivan 6.1 - motor

Asistenční systémy řidiče 6.1

 

Automatická regulace odstupu ACC


Automatická regulace odstupu2 automaticky upravuje přednastavenou rychlost podle rychlosti vozidla jedoucího vpředu a přitom udržuje odstup zadaný řidičem.

Asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu


Takhle zůstanete s vozem Multivan 6.1 v jízdním pruhu: Asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu 2 3, který je k dostání na přání, provede při nezamýšleném opouštění jízdního pruhu protipohyb řízení a současně varuje řidiče výstražným tónem a hlášením na multifunkčním ukazateli.

Asistent pro kompenzaci bočního větru


Může si foukat,jak chce: Asistent pro kompenzaci bočního větru2 pomáhá řidiči jako součást elektronického stabilizačního systému při silném a nárazovém bočním větru prostřednictvím automatického přibrzdění kol.

Parkovací asistent „Park Assist“


Parkovací asistent2 pomáhá řidiči prováděním pohybů volantem při parkování vozidla.

Ochrana boků vozidla


Užívejte si bezpečnost ze všech stran ve voze Multivan 6.1: Ochrana boků vozidla2 monitoruje prostor po stranách vozu a opticky a akusticky varuje v rámci svých možností v případě kritického přiblížení k překážkám a osobám.

Asistent pro vyparkování


Asistent pro vyparkování2 nabízí výstražnou funkci pro varování před provozem za vozem při couvání z řady stojících vozidel a manévrování. Díky použití automatického nouzového brzdění v kritických situacích umožňuje snižování nehodovosti.

Regulace dálkových světel „Light Assist“


V případě protijedoucích nebo vpředu jedoucích vozidel dojde k automatického ztlumení dálkových světel, aniž by došlo k oslnění těchto vozidel. Při rychlosti nad 60 km/h a v úplné tmě se dálková světla po předchozí aktivaci systému samočinně zapnou.

Obrázek k asistenčnímu systému ukazuje jako ilustrační příklad model Crafter.

 

Pohled na auto ze shora.

 

Chcete získat více informací o novém voze Multivanu 6.1? 
Kontaktujte kolegu:

David Vitouš
vedoucí prodeje Volkswagen Užitkové vozy
tel.: 725 596 667
mail: david.vitous@porsche.cz

Zajímá vás naše nabídka vozů VW Multivan? Najdete ji ZDE.